Opiekun/ka os. starszych Niemcy (Domy Opieki) - Niemiecka umowa

Niemcy

Hesja

Frankfurt nad Menem w pobliżu: Frankfurt nad Menem

kod pocztowy: 60306

Opublikowano: 14.01.2022

ID oferty: AL-1354

wynagrodzenie:

1900 - 2100 €

Podopieczni
3 podopiecznych

mężczyzna 0 lat

osób w gospodarstwie domowym:

trzy lub więcej osób

Ważne informacje

znajomość języka:

komunikatywny (A2-B1)

prawo jazdy:

bez prawa jazdy

data rozpoczęcia:

do uzgodnienia

oferent:

bezpośredni pracodawca

data zakończenia:

forma wynagrodzenia:

umowa o pracę

Informacje o podopiecznym
osoba chodząca
niewielkie wsparcie przy wstawaniu i siadaniu
osoba na wózku
osoba leżąca
transfer z pomocą liftu
transfer bez pomocy liftu
czynności fizjologiczne pod kontrolą
Udogodnienia
internet
telewizor w pokoju
osobna łazienka
osobna toaleta
komfortowe zakwaterowanie
Szczególnie polecane dla
osób aktywnych
doświadczonych
początkujących
osób stanowczych
osób empatycznych
osób pogodnych
osób rozmownych
Dodatkowe informacje
spokojne zlecenie
sprawdzone zlecenie
miła atmosfera
stały plan dnia
sklepy w pobliżu
bez gotowania
pilny wyjazd
Treść oferty

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:

                                                                    Opiekun/ka osób starszych

                                                                            (różne lokalizacje)

Opis stanowiska:

      -       Praca na stanowisku opiekuna/ki osób starszych

      -       Praca w domach opieki

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową 15€ brutto
  • dietę dzienną 3 € netto
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca
  • opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku Opiekun/ka os. starszych

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Opiekun/ka osób starszych

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: +48 531 809 729

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Gajdos Marcin Agencja Pracy ul. Drzymały 11 46-300 Olesno (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 26044). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

GM Agencja Pracy

Drzymały 11

46-300 Olesno

Polska

+48531809729

profil pracodawcy

podziel się ze znajomymi!